Видавництво «НАІРІ»
0
Мій кошик
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Феноменологія та симптоматологія

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Що таке феноменологія та симптоматологія

Багато вчених та філософів намагалися зрозуміти наш світ і донести максимально об’єктивну інформацію. Феноменологія та симптоматологія допомагають проаналізувати життя людини і її роль у світі як з фізичної, так і з емоційної точки зору. 

Основоположником підходу вважається поет Йоганн Вольфганг Ґете, який також займався біологією, геологією та фізикою. Саме він є першим, хто застосував метод розгляду природи, що дав змогу за спостереженням феномену побачити дію ідеї (прообразу). Пізніше гетеаністичний підхід був використаний Рудольфом Штейнером, який розробив наукові основи феноменологічного методу пізнання природи.

Один з найкращих засобів вивчення феноменології — книги. Замовляйте необхідну літературу в нашому інтернет-магазині з доставкою!

Що треба знати про книги з феноменології та симптоматології

Мета напрямку полягає у вивченні того, як людина переживає певні явища. Такі знання застосовуються в психології та безлічі інших галузях. Наприклад, на понятті прафеномена, який описував Ґете, будується вивчення природознавства і фізики у вальдорфській школі. Феноменологічний підхід також становить основу вивчення біології.

Отже, феноменологія охоплює широкий спектр предметів. Це найкраще видно по літературі з феноменології: у нашому каталозі представлені книжки про роль грошей у соціумі та житті людини, розвиток чуттєвості через музику, а також про те, як керувати почуттями. Є література, що описує розвиток творчості, релігію та безліч інших феноменів минулого й сучасності. Дуже важливими у всіх книгах є роль, ставлення і почуття людей до цих феноменів. 

Популярні книжки з феноменології та симптоматології в інтернет-магазині “НАІРІ”

На сайті ви знайдете безліч книг сучасних авторів за помірною ціною. Ось приклади деяких з видань:

  • "Коротка довга історія. Для когось один рік, а для когось – ціле життя". Феноменологічне спостереження за рослиною протягом року від імені самої рослини. Асоціація про героя, який минає свій життєвий шлях, не зрушуючи з місця. Підходить для читання дорослим, підліткам та дітям (читають дорослі). 

  • "Гроші, гроші… етика". Збірка коротких матеріалів про гроші, сучасне роз’яснення їхнього значення, зв’язок із владою, соціальне визнання, свідоме користування коштами. Книга направлена на отримання нової інформації та опис різних точок зору, щоб читач міг розвинути власну етику.

  • "Открыть пути слуха. Преподавание музыки как аудиопедия". Як навчати дітей музиці, щоб вона збагатила їхнє життя і стала його частиною? Авторка не вірить у природну відсутність слуху й пропонує набір вправ для школярів з першого по 8 клас, направлених на навчання сприйняттю і слуханню. 

  • "Колообіг грошей. Інший погляд". Голландський банкір ділиться багаторічним досвідом роботи з грошима, осмислює їхню сутність, значення в соціумі та житті окремої людини. 

Перейдіть у каталог, щоб дізнатися більше про ці або інші книги по феноменології та про симптоматологічну літературу. 

Що треба знати про видавництво “НАІРІ”

Ми невеличка згуртована команда однодумців, які прагнуть поділитися з іншими знаннями про антропософію. Книжки, які видаємо ми та інші видавництва, допомагають читачам краще усвідомити свої почуття, зрозуміти певні речі та скласти свою думку, а також побудувати гармонійне життя. 

Що варто знати, якщо ви вирішили замовити літературу в нашому інтернет-магазині:

  • Є кілька варіантів доставки, зокрема і в інші країни

  • Оплата здійснюється через сайт, у Приват24, на розрахунковий рахунок або іншим способом — дізнавайтеся актуальні варіанти у менеджера

  • При купівлі оптом (від 8-10-20 одиниць в залежності від конкретної книги) вартість одного екземпляру знижена

  • Ви можете скористатися послугами менеджера, який підбере відповідну вашим вимогам літературу

Замовляйте одну чи кілька книг у нас — вам сподобається висока якість друку й оформлення!

 

Вгору
,