Для книжок

Якщо є поліграфічний брак, що призводить до втрати або перекручування інформації: відсутність друкованого тексту, заминання друкарським верстатом сторінки, невідповідність назви книжки на обкладинці її змісту, перевернуті щодо обкладинки сторінки. У випадки виявлення такого роду недоліків, за вами залишається право повернути в магазин раніше придбану книжку протягом 14 днів з моменту отримання.

 

Для цього, будь ласка, зверніться до нас будь-яким можливим способом:

  • зателефонуйте або відправте повідомлення у вайбер на +38-050-076-30-70
  • напишіть листа на nairi2005@ukr.net
  • відправте повідомлення у месенджер на сторінці видавництва у Fb: www.facebook.com/IzdatelstvoNairi

 

Згідно постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів"» від 19.03.1994 року № 172. така продукція належної якості поверненню не підлягає.

 

Для електронного контенту
Електронні книжки не підлягають поверненню чи обміну. (п. 4.8. Умови використання сайту) За електронний контент адміністрація сайту не повертає грошові кошти.

У випадку здійснення Покупцем оплати за надання доступу до завантаження Контенту та неможливості його безпосередньо завантажити з технічних чи будь-яких інших причин Покупцем (що виникли на стороні та з вини Покупця), повернення сплачених грошових коштів не проводиться, а Контент буде вважатися таким, що отриманий належним чином. Повернення сплачених грошових коштів можливе лише у тому випадку, якщо Продавцем був наданий неробочий файл (який неможливо відтворити чи зберегти (якщо це доведено після перевірки Продавцем) та у разі, якщо Продавець не може здійснити заміну такого файлу. Таким чином, Контент належної якості поверненню та обміну не підлягає.