Видавництво «НАІРІ»
0
Мій кошик
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Духовна наука

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою
Відображення:

Що таке духовний розвиток

Розвиток духовності — це процес, який допомагає досягати позитивних змін. Якщо йдеться про розум, то це пізнання явищ і предметів й усвідомлення їхньої сутності. На емоційному рівні це здатність переживати справжні, глибокі почуття, співчувати іншим. Що стосується моралі, духовний розвиток дає можливість відійти від егоїзму в напрямок альтруїзму та гуманізму. В естетиці він дозволяє перейти зі споглядання до естетичної діяльності, а якщо говорити про силу волі — від пасивності до цілеспрямованості. 

 

Реалізуються вищі потреби людини: аналіз сенсу життя, пізнання світу й себе як індивідууму, самовдосконалення, створення краси, доброчинство, боротьба за справедливість і гуманізм. У всьому цьому часто допомагають книги для духовного розвитку, які можна замовити з доставкою в нашому інтернет-магазині. 

Як варто підходити до вивчення духовної науки

В останнє десятиліття духовність є важливою частиною педагогіки. Вона також широко розглядалася в матеріалах мислителів античності, в яких репрезентовані поняття “дух” і “душа”. Психологія і філософія уже впродовж багатьох століть розглядає ідеї про походження душі, її природу та зв’язок з тілом. Духовна наука тісно пов’язана і з культурологією, що аналізує культуру в історичних проявах. 

 

Отже, духовність можна вивчати через один або декілька суміжних предметів. Чудово цьому сприяє література, представлена нашим видавництвом “НАІРІ”. 

Книжки духовної науки з доставкою від видавництва “НАІРІ”

Пошук шляху задля вдосконалення своєї душі неймовірно складний. На відміну від фізичного розвитку, духовний потребує глибокого аналізу власних почуттів, думок, звичок. Без мудрого наставника важко досягти успіху хоча би на початковому рівні. Чудовим наставником може стати не лише людина, а книга, написана визначним мислителем, гуру, вченим. 

 

Представлена на сайті література для духовного розвитку — це розроблені, перевірені та законспектовані методики й рекомендації для самовдосконалення. Отримати доступ до них досить легко — достатньо купити книги з нашого онлайн-каталогу.

 

Приклади книжок з духовної науки, які ви можете придбати (доступна українська, російська та німецька мови):

 

 

Перейдіть до каталогу, щоб переглянути всі книжки з духовної науки та їхні ціни. 

5 причин вибрати видавництво “НАІРІ”

Переваги нашого видавництва й інтернет-магазину:

 

  1. Спрямованість на літературу з духовного розвитку, антропософію

  2. Висока якість друку, ілюстрацій та матеріалів (аркушів, обкладинки)

  3. Можливість замовити книги за оптовими цінами

  4. Кілька варіантів доставлення товару, зокрема — і в інші країни

  5. Кілька способів оплати, з яких ви можете вибрати найзручніший для вас

 

Вивчайте духовну науку з літературою видавництва “НАІРІ”! Почніть прямо зараз, вибравши свою книгу в каталозі. 

 

Вгору
,